Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-07-2024

Warsztaty dla Małych Odkrywców!

Zapraszamy na weekend pełen zabawy. Już 13-14 lipca 2024r. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Warsztaty dla Małych Odkrywców.

Przez dwa dni będziemy tworzyć, bawić się i odpoczywać w zamkowej fosie. To właśnie tam stworzymy strefę niezapomnianych chwil wypełnionych śmiechem i kreatywną atmosferą.

Do zamku przybędą rycerze, którzy pokażą jak powinno się walczyć.

Zapowiedzieli się też trenerzy z bezpiecznymi mieczami, którzy zapoznają młodych wojowników ze sztuką obsługi broni białej.

Nauczymy się żonglować i zorganizujemy pyszne konkursy.

To wszystko przeplatane będzie grami i zabawami sportowymi.

Wzdłuż filarów kamiennego mostu wyrosną warsztatowe stoiska, gdzie dzieci popadną w artystyczny zawrót głowy.

Będziemy malować na sztalugach, pleść wianki i wieńce, sporządzać bukiety z papierowych kwiatów, wytwarzać smocze jaja i robić przy tym spory bałagan!

Stworzymy piękne obrazy metodą string art, a wszystko to w towarzystwie muzyki i bajek.

Doskonale wiemy, że jak jest zabawa to muszą być lody! W fosie znajdzie się miejsce na odpoczynek. Rozłożymy leżaki, rozstawimy ławeczki i przygotujemy pyszną lemoniadę.

Z zamku nikt głodny wyjść nie może, dlatego rozpalimy ognisko, gdzie każdy będzie mógł upiec sobie kiełbasę i wrzucić ziemniaki do żaru.

UWAGA!  Weźcie koce, kocyki, poduszki czy karimaty.

To będzie długi weekend w Zamku Czocha!

Zapraszamy, w godz. 11:00-18:00

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...