Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
01-07-2024

Informacja o naborze do II edycji programu "Bliżej Siebie" realizowanego w ramach grupy edukacyjno– rozwojowej dla osób współuzależnionych.

Informacja

Podstawowe informacje:

1.Program realizowany jest w ramach grupy wsparcia o charakterze edukacyjno – rozwojowej dla osób współuzależnionych i DDA w Lubaniu, na ul. Armii Krajowej 30.

2. Rozpoczęcie drugiej edycji programu przewidziane jest na sierpień 2024r.

3. W programie uczestniczyć mogą osoby zakwalifikowane, po indywidualnej konsultacji wstępnej, oraz osoby dotychczas uczestniczące w spotkaniach grupy.

4. Udział w programie jest bezpłatny.

5. W ramach programu realizowane są cotygodniowe zajęcia grupowe- 2 godz/tyg. Dodatkowo istnieje także możliwość  konsultacji indywidualnych.

6. Spotkania grupy odbywają się w poniedziałki od godz.17.00 do 19.00, konsultacje indywidualne są możliwe również w poniedziałki, w godz.15.00-17.00.

7. Informacje i zapisy na konsultacje pod numerem: 600 550 597 (pierwszy kontakt najlepiej poprzez wiadomość sms).

 

Prowadząca: Agnieszka Tomiczek

 

Grupa edukacyjno - rozowjowa dla osób współuzależnonych jest grupą otwartą, można do niej dołączyć na każdym etapie realizacji programu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...