Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 4

Aktualności:

10-12-2012

Pokażę ci kawałek nieba-SP4

W Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu akcje charytatywne wpisane są w plan działań na każdy rok szkolny. Ich celem jest bowiem niesienie pomocy innym potrzebującym, szczególnie dzieciom, aby rozświetlić ich szary i często – smutny, tragiczny świat.

10-12-2012

Wycieczka do Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Jeleniej Górze

Uczniowie klasy II c wzięli udział w zajęciach warsztatowych w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Jeleniej Górze. Spotkali się tam meteorologiem i hydrologiem. Była to doskonała okazja do podsumowania wiadomości w ramach projektu „ Jaką mamy pogodę”.

05-12-2012

Szkoła Dobrych Czarownic w SP4

Dnia 29 listopada 2012 r. nasza szkoła zamieniła się w „Szkołę Dobrych Czarownic”. Zawitało do niej mnóstwo przepięknych czarownic i czarnoksiężników.

26-10-2012

DEN w SP4

        Już po raz drugi w naszej szkole wręczyliśmy nagrody „SOWY” dla naszych ulubionych nauczycieli. Statuetki wręczane są przy okazji Dnia Edukacji Narodowej i są wyrazem uczniowskiej wdzięczności i sympatii uczniów dla ich ukochanych wychowawców i nauczycieli.

22-10-2012

SP4-Lekcja histori

Historia jest nauczycielką życia…

 

Młodzi entuzjaści historii przygotowali dla swoich koleżanek i kolegów scenki dramowe, w których wcieli się w postać reporterów oraz wybitnych osobowości z przeszłości. Dzięki temu wielu uczniów zdobyło dodatkowe informacje na temat Leonarda da Vinci, Michała Anioła, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja oraz Jana Kochanowskiego.

18-10-2012

Koło europejskie-SP4

Dnia 1 października 2012 roku uczniowie uczęszczający na zajęcia koła historyczno-europejskiego wyruszyli na pierwszą wycieczkę tematyczną. Jej celem było zdobycie informacji o lubańskiej szubienicy, a także zobaczenie miejsca jej usytuowania.

18-10-2012

Sukcesy naszych biegaczy-SP4

26 września 2012 roku w Olszynie odbyły się zawody lekkoatletyczne: Indywidualne Biegi Przełajowe. W zawodach wzięło udział wiele szkół podstawowych z powiatu lubańskiego. Nasza szkoła reprezentowana była aż przez 29 biegaczy i biegaczek:

16-10-2012

Święto Szkoły w SP 4

21 września w Światowy Dzień Dziecięcego Orderu Uśmiechu obchodziliśmy Święto Szkoły. W tym roku ten dzień odbył się dość nietypowo. Jak? Dowiecie się, gdy przeczytacie.

11-10-2012

Europejski Dzień Bez Samochodu w SP4

„Rowerowy tor przeszkód”


                  Na rowerze każdy jeździć może! Z taką myślą przewodnią 24 września 2012 roku uczniowie kl. VI a i VI c pod opieką pani Elwiry Wojtusik oraz pani Beaty Baczyńskiej- Smyczek udali się do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu,aby miło spędzić czas z osobami do niego uczęszczającymi, pamiętając, że w ten sposób przyłączamy się do akcji pod hasłem "Europejski Dzień Bez Samochodu", którego współorganizatorem jest RCEE w Lubaniu.. Tamtego dnia ubraliśmy elementy biało czerwone jako akcent patriotyczny i symbol wiernych kibiców.

05-07-2012

Zakończenie roku szkolnego w SP4

W Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wiceburmistrz Pan Mariusz Tomiczek, przewodniczący Rady Rodziców Pan Andrzej Juncewicz oraz z-ca przewodniczącego RR Pan Piotr Lewkowski, a także licznie zgromadzeni rodzice uczniów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...